| UDABAPC a întrebat:

recent mi-am cumparat un Samsung Galaxy S 2 si a mers foarte bine dar de ieri nu mi se mai inarca, raman fara baterie il bag la incarcat imi arata bateria dar nu se incarca nici o liniuta. Puteti sa imi spuneti ce are? Dau funda :3.

4 răspunsuri:
| Albnegru10 a răspuns:

Pot fi 3 cauze:
1. Alimentatorul
2. Mufa de alimentare
3. Acumulatorul

| UDABAPC explică:

Dau bateria nu poate sa fie? ( am incercat mai multe incarcatoare)

| UDABAPC explică (pentru Albnegru10):

Dar bateria nu poate sa fie? Am incercat mai multe incarcatoare happy

| Albnegru10 a răspuns:

Daca ai verificat celelate optiuni, poate fi si de la bateriewinking