| anonim_4396 a întrebat:

scuzati de categorie dar am nevoie de ajutorul vostru urgent.
am galaxy s3.nu stiu ce am facut dar prietena mea nu ma poate suna ...adica de pe numarul ei...si nu este in lista neagra.ce pot sa fac?

1 răspuns:
| ÎngerCretin a răspuns:

Daca nu e in lista neagra, problema poate fi de la ea. Daca nu, du-te la Orange pentru a-ti verifica telefonul.Mi s-a intamplat si mie ceva de genu. cand m-a sunat cineva eram la alergat si am scos repede telefonul(buzunarul mic si telefonul mare, cam greu) si am apasat niste optiuni fara sa-mi dau seama in timp ce il scoteam din buzunar.
P.S. Ia-ti o husa de silicon (cea mai indicata), sau de plastic care se pune pe spatele telefonului si o folie de ecran. Crede-ma! Merita toti banii. Eu mi-am luat de la inceput si acum se vede cat de zgariata e carcasa si folia.