| oo3 a întrebat:

Buna TPU Se poate sa trimiti mesaje cu necunoscut in reteaua Vodafone si daca da cum ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
| alinaeremia10 a răspuns:

1.Poti, cand scrii pentru cine e scrii:#31#07... si trimiti mesajul...
2.Cand vezi ca ai primit raspunsuri apesi pe funda de langa raspuns...defapt nu e funda e panglica.
si asa se fac lucrurile... cel putin la mine merge... sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| Issabela26 a răspuns:

Nu poti da sms cu necunoscut in nici o retea nu poti decat sa suni

| pelivanvasil a răspuns:

Daca ai telefon cu android descarcati din google play o aplicatie

| Emy007 a răspuns:

Nu doar apel

| gebilxkl213 a răspuns:

Eh bine : mergi la tastatura unde trebuie sa scrii numarul de tell scrii prima data : #31# si formezi numarul. dupa aceea apesi sa trimiti mesaj scrii mesajul si gata. sper ca te-am ajutat!

| cosmindore2001 a răspuns:

Nu poti

| Vladutzy2000 a răspuns:

Da se poate cu #31#07...