| Vladitzzu a întrebat:

Spuneti-mi niste aplicatii (tv online Romania din google play

3 răspunsuri:
| AlexAlex23 a răspuns:

Salut, stiu eu niste aplicatii De extongueou un joc tare iti ingrijesti animalul te joci cu el faci nivele ii dai sa manance, furby la fel foarte dragut distractie placuta.

| Stefan831 a răspuns:

Netbook Pro, este aplicatia la care lucrez personal, unde gasesti radio, tv, YouTube in ecran inchis, si alte functii. Nu e nevoie de alte playere pentru tv, decat daca vrei tu. Are inclusiv TPU in utilitare.

| Vladitzzu explică:

Nu gasesc niciun site cu tv online pentru android
Dau funda!