| n0name_3512 a întrebat:

Stie cineva cat costa un telefon Samsung Galaxy B5330 Chat luat la abonament cu 6-7 euro de la Orange? happy Am incercat sa ma uit pe website-ul lor dar nu se incarca pagina. Multumesc anticipat :3

2 răspunsuri:
| AndreeaPunct1370 a răspuns:

La abonament de 6-7 eruro cam cu reducere de 5%... sau poti sa-l iei, platind pe luna vreo 1 milion jumatate sau 2 milioane

| andy2598 a răspuns:

Avand in vedere ca la liber costa vreo 550 lei(cel mai bun pret) nu cred ca costa mai mult de 1 euro.Si Acer cloud mobile e 1euro la abonament si e de 2 ori mai bun ca si Samsung galaxy chat.