| Marius2003 a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa iau jocuri pe telefonul star 3 (nu de pe net) daca nu am magazin play pe el google play si nu am internet? Dau funda!

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Telefonul nu dispune de sistemul de operare andriod, implicit nu are google play, la internet te mai poti conecta folosind wi-fi.Succes!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Telefonul nu e android de aia nu ai google play pe el.Jocuri le poti scoate de pe calculator si le bagi prin cablu usb in telefon de aici:
http://www.umnet.com/downloads/mobile-games.aspx

In dreapta dai acolo si cauti modelul telefonului si iti va da jocuri corespunzatoare pentru telefonul tau.Si eu de aici descarc jocuri si nu am probleme.Bafta