| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a întrebat:

Stiti un site de unde pot trimite mesaje (sms) gratis pe mobil?! Precizez ca sunt in Spania! Daca stiti un site ce imi garanteaza ca pot trimite sms gratis p mobil in Romania?! Dar sa se trimita sms-ul, nu persoana respectiva sa primeasca un linkl sau ceva de genul...Si nici lui/ei sa nu ii ia credit! Nu stiu daca ati inteles ce am vrut sa spun! Va multumesc... Dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

。。。✿*゚Viento゚*✿。。。

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moove e un site care poti trimite 10 sms pe zi

| Malo a răspuns:

Buna 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 nu stiu in Romania dar poate iti foloseste si unul din Spania happy enviado.es Bafta

| VodafoneRO a răspuns:

Vodafone iti ofera posibilitatea de a trimite 300 SMS-uri in retea si 70 SMS-uri nationale free.
Acceseaza link-ul oficial al Vodafone.ro :
http://news.vodafone.ro/......e/link.php
&CampaignID=60&CampaignStatisticsID=100&Demo=0&Email=ZXhhbXBsZUBtYWlsLmNvbQ==

| silvia_6639 a răspuns:

Meboo.ro si iti faci cont si poti trimite mesaje

| Nicoleta1988 a răspuns:

Un site care este incercat si de mine merge f bine...si din afara... www.moove.ro iti faci cont rogi pe cineva din Romania sa te ajute si dupa aia e f simplu