| deeaa97lovee a întrebat:

sunt pe Cosmote si aveam 30 de minute reincarcate in tel, si ieri am mai pus inca 5 euro. si azi dimineata imi zice ca numai am credit HELP am mai introdus codul din nou da nu merge. FUNDA la cine ma ajuta :*
Scuze categoria. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii sau mergi la o reprezentanta.Numai bine.

| cryssu2008 a răspuns:

Daca ieri aveai 30 de min in cosmote si ti-ai reincarcat cu 5 euro credit, si nu ti-ai activat vreo optiune dar ai vorbit la telefon, atunci ti-au luat din aia 5 euro. Trebuie sa incarci din nou, dar cel mai sigur suna la rel.clienti: 1234 happy

| Ionut7743 a răspuns:

Poti sa suni la relatii cu clientii dar s-ar putea sa fie codul invalid