| KiiiiiiduuuxD a întrebat:

Va rog, ajutati-ma urgent! Am si eu nevoie de doua huse pentru Samsung Galaxy Ace. Vreau husa smart ( din aceea doar pentru spate, NU VREAU CLIP ). Va rog, niste site-uri, de preferat pana in 25 lei (FARA TRANSPORT ). Se poate si mai scump. Sau daca nu online, niste magazine unde el gasesc SIGur ( acum ca e Black Friday ). Multumesc!

3 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Salut, incearca asta:
http://robestshop.ro/husa-silicon-pentru-samsung-galaxy-ace-s5830.html

Nu vei gasi huse prea bune la pretul cerut de tine.

Succes!

Răspuns utilizator avertizat