| jessyyou a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA. Vreau sa-mi iau un mobil si habar nu am cum sa aleg. Am nevoi ca pretul sa nu fie prea mare, pina la vreo 1600-1700 plus ca il iau din Italia si acolo e mai ieftin. Nu stiu de care sa aleg, unul cu senzor sau de asta care cu multe butoane(ma refer din alea care au butoane multe multe, adica un buton pentru fiecare litera big grin). Vreau ca numaidecit sa aiba camera in fata. Va rog frumos sfatuiti-ma, cum, ce sa aleg, dati-mi ceva denumiri, poate stici ceva site-uri. VA ROG AJUTATI-MA. FUNDA )

4 răspunsuri:
| SIREN9223 a răspuns:

Eu am un LG L9 ii super. Am auzit ca si LG G ii bun. Si un s4 iar ii fain, are camera frontala de 5mp (adica aia din fata) ii superb tel happy

Răspuns utilizator avertizat
| geohandmade a răspuns:

Orange Nivo

| Dannyy91 a răspuns:

In banii astia poti merge linistita pe un Google Nexus 4, sau Galaxy S3. Oricare din ele te va multumi oricare din ele. Daca te intereseaza camera, S3 are un mic avantaj in fata lui Nexus