| angelsnastea a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un mobil dar nu stiu de care model, poate ma sfatuiti dar sa fie numaidecit nokia si desigur sa aiba de toate!

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

Nokia 5230 asemănător cu Nokia 5530 sau Nokia 5800. Sunt toate foarte bune, au cam același look și toate funcțiile ( nu sunt sigură de gps - dar pe ăla ți-l poți pune singur de pe internet, sau poți întreba pe cei de la Nokia ). Eu îți recomand Nokia 5530 pentru că e mai micuț și poți să-l ții ușor în buzunar. Sunt rezistente, chiar foarte. Cel puțin 5 persoane din anturajul meu au Nokia 5530 - Nokia 5800. Am căutat și eu pe internet și am văzut că toți îl laudă, așa că poți să-ți cumperi fără probleme.

1 răspuns:
| Iubescsaiubesc a răspuns:

Eu ti'as recomanda un n95, pe care il am si eu, sunt foarte multumita, chiar are de toate:) http://www.nokia.ro/suport/suport-pentru-produse/nokia-n95