| Lexi2104 a întrebat:

Buna tpu.Va rog sa ma ajutati cu o problema.De curand mi-am spart display-ul telefonului din greseala.Am incercat pe la mai multe gsm-uri dar la niciunul nu a mers sa-l repar din cauza faptului ca "este o marca mai rara intanita si necautata si nu detin model pentru asta", mai exact Karbonn S6.Va rog sa-mi spuneti toate solutiile posibile prin care imi pot repara display-ul sau unde il pot trimite la reparat.Dau funda! Multumesc anticipat.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, va fi foarte GREU ( dacă nu chiar imposibil ) să găseşti un Service care să aibă piese pentru acest model de telefon sad
Pentru aceste modele "low cost" NU ( prea ) sunt piese de schimb pe piaţa românească - acesta este marele DEZAVANTAJ!

Toate cele bune!