| Ghostplayer a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste pareri despre telefonul Allview P5 Quad...Am auzit ca telefoanele de la firma Allview sunt proaste.E adevarat? Va rog spuneti-mi daca merita cumparat... Vreau un raspuns corect.

Ofer Funda! La cel mai corect raspuns.

2 răspunsuri:
| RaraSeeDY a răspuns:

Nu iti lua telefon de la Allview, este cea mai proasta marca de telefoane... La inceput iti merge bine, dar dupa ti se va bloca si iti va face multe dar multe probleme...

Sunt atatea marci care iti poti alegewinking
Mult noroc!

| K0sti a răspuns:

Ai auzit prost! Am un P5 Quad si un A5 Quad si merg impecabil!