| danielvlad3 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un iphone 5 replica. Doresc sa intreb daca si-a mai cumparat cineva si functioneaza, daca da scrieti-mi un site de incredere. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Shobo91 a răspuns:

Nu...nu e ok cu replicile,poate nu stii dar replicile nu sunt replici si ale softului ci doar al carcasei,cand deschizi telefonul te trezesti ca ai in el java si touch-ul merge ca la un LG Cookie,iar unele margini ale ecranuli nu merge deloc touch-ul, astfel ca nu vei avea acces la APP Store sau alte lucruri de acestea, de fapt nu prea te ajuta deloc acest tip de dispozitiv decat daca il iei sa-l tii undeva pe un raft, ca de folosit, nu prea ai sanse sa-l utilizezi prea multa vreme! Bafta

3 răspunsuri:
| ViorelLaBarCacau a răspuns:

Decat sa iti iei o replica de iphone mai bine iti iei un smartphone care iti va merge mult mai bine, plus daca ti s-e strica copia nu vei avea garantie

| Nobunaga a răspuns:

Deci replica e replica am vazut pe un coleg de al meu care avea un iphone 3gs cu baterie de Nokia dinaia mica! Unele replici nu au bluetooth sau nu merge camera sau alte chestii! Deci eu iti sugerez cu aia 400-600 de ron cat o sa dai pe el sa iti cumperi alt telefon mai bun!

| BlondyeStefy a răspuns:

Dace vrei un telefon calumea si cu putin bani ia-ti un Samsung galaxy chat e foarte bun si bateria tine 2-3 zile daca nu te joci ca un dependent toata ziua, costa cam 5-600 lei