| UnOmOarecare2001 a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa ii trimit o cerere de prietenie unei persoane si nu stiu din ce cauza nu pot, imi arata ca pot da mesaj.
La alte persoane pot da cerere.
Dau funda celui care imi zice care este posibila cauza.

6 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Stiu si eu am intampinat aceeasi problema, este o setare care poate sa ti ascunda butonul de add friend, singura solutie e sa te adauge persoana respectiva

| Iuliana186 a răspuns:

Persoana respectiva si-a facut niste setari la cont ca nimeni sa nu ii poata da cerere de prietenie.

| MariaMM12 a răspuns:

Persoana respectivă are numărul maxim de prieteni si nu mai poate primii cereri

| Goddess23 a răspuns:

Cel mai probabi persoana respectiva are prea multi prieteni adaugati in lista si de aceea nu o poti adauga sau nu accepta prieteni si nu iti apare butonul de add.

| CuriousStuff a răspuns:

Ori a ales sa nu mai poate primi cereri de prietenie de la nimeni ori si-a setat sa poata primi cererei de prietenie doar de la persoanele care au deja cel putin un prieten comun cu ea/el.

| UnOmOarecare2001 explică (pentru CuriousStuff):

Am destui prieteni comuni cu acea persoana.