| CarmenErika1993 a întrebat:

De ce nu pot trimite cereri de prietenie pe fb anumitor persoane? Nu este vb de restricția de 48 de ore, de pe profilul meu când intru pe pagina celui care vreau sa ii trimit cerere nu îmi apare add friends, unor persoane le am trimis cerere si când am reintrat pe pagina lor nu îmi mai aparea add friends, nimic...Din ce cauza? Multumesc

2 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Acea persoana s-i-a facut setarile sa nu mai primeasca Add, sau a atins limita prietenilor (limita este de 5.000 de prieteni).
Funda?

| davidrcv a răspuns:

Probabil este un bug al sursei, ar trebui sa contactezi un specialist