| Alvin_8845 a întrebat:

Vreau sa imi activez optiunea cu 5 euro la Orange young si de dimineata mi-am incarcat telefonul cu 5 euro si cand intru sa activez optiunea zice ca sunt in perioada de gratie.Am tot cautat si pe internet cum sa dau de un operator Orange, nu robot dar nu gasesc. Ma puteti ajuta si pe mine va rog? Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam noi situatia, te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helpers

3 răspunsuri:
| Catalina024 a răspuns:

La fel mi se intampla si mie, cred ca e o defectiune ceva. thinking

| bistrita1984 a răspuns:

Ai fost in perioada de gratie inainte, dar se rezolva este de la ei din server apari inca pe perioada de gratie, normal trebuia sa mearga dupa 20 minute.

| bistrita1984 a răspuns:

Suna la 444 si intra in direct cu ei