| AleXasta a întrebat:

vreau sa imi activez optiunea aia cu 60 de minute in orange cu 1 euro dar nu mai stiu la ce nr de tel sa trimit parca era 321 dar nu sunt sigura... ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Utilizatorii de cartele PrePay de la Orange pot vorbi 60 de minute in retea cu 1 euro, daca trimit un sms la 321 cu textul 60. Minutele au valabilitate 30 de zile si optiunea se reactiveaza pana la sfarsitul anului. Optiunea se activeaza automat in fiecare luna, daca ai in cont mai mult de 1 euro, posibil chiar sa-ti activeze optiunea, chiar daca te afli in perioada de gratie. Orange iti ia din cont cate 1 euro in fiecare luna, iti da minutele aferente, dar daca nu esti in perioada activa a contului, nu poti consuma minutele.