| Karina1999 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si m-am uitat pe net acum cateva zile si am gasit " Samsung s5230. Si as vrea sa stiu daca este un telefon bun un telefon care isi merita banii...
Nu vreau sa dau banii de geaba pe el si sa ma tina 2 zile...

1 răspuns:
| Alin1009 a răspuns:

Eu nu sugerez sa ti-l cumperi, daca tot iti iei un telefon, ia-ti unul cu sistem de operare(Android sau chiar un Symbian e mai bun decat nimic), ca apoi o sa fii dezamagita ca telefonul tau nu stie sa faca prea multe plus ca este un model foarte vechi si touchscreen-ul va merge greu in comparatie cu un telefon de o generatie noua. Daca este problema banilor mai degraba iei un telefon la mana a 2a care arata bine decat unul din acesta nou.