| djcosty_7523 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Samsung S5230 Avila si as vrea sa stiu daca merita toti bani?

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Deci e bestial il am de l` Sf.Andrei si a facut tumba pe scari de l` estajul 1 l` parter a cazut in cada(era putina apa) si e ok merge tuch`ul ca nou serioslaughing muzica se aude tare,rezista la trante, pozele le face foarte clar, nnu i se blocheaza tuch`ul e foarte bun telefonul si merita toti baniihappy

4 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Din cate am auzit nu e bun, la cateva cazaturi se duce.Il are un coleg de-al meu si dupa 5 luni nu a mai mers...acum l-a reparat dar tot nu merge bine.
Exista 2 tipuri de telefoane: Nokia si restul'.Tu alegi! Daca vrei sa dai banii degeaba pe el.Eu am Nokia 5230 si a luat la cazaturi saracu' dar merge perfect.Iti recomand telefoanele Nokia, dai un ban dar il dai cum trebuie!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| blackboss a răspuns:

Il am si eu si e bun

| RoxyLaLa a răspuns:

Eu mi l-am cumparat de Craciun si sunt multumita de el. Mie mi-a cazut de 100 de ori si nu a patit nimic. Eu am s5230 la fleur!
E rosu si are si flori pe el:X. Pozele le face foarte bine.
Merita toti banii:X!

| Miruuuuu a răspuns:

Da,merita toti banii. Eu il am happy Totusi, ca mai toate telefoanele performante, bateria se duce in 7 ore. Pozele sunt minunate facute cu telefonul. Si ce pot sa iti mai zic : Sper ca te-am convins! Pe mine da :p >big grin