| Mihaela_9047 a întrebat:

Deci am aflat ce telefon vreau :*
este un Samsung S5230 Noble Black si as dori sa stiu se merita banii
nu sunt o profesionista in telefoane dar se merita 5 mil pe elbig grin
mersi mult :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Fllly a răspuns:

Da se merita...happyhappy
am si eu...happyhappyhappy
mai nou o aparut cu hello kitty :X:X:X da nu in romania

3 răspunsuri:
| Mihaela_9047 explică:

Ce tare hello kitty laughing
ar fi un telefon pentru o papusa barbie laughing

| betty_2276 a răspuns:

Da, se merita banii am si eu S5230happy tine bateria, pozele ies perfect...happy:X dar trebuie sa tii cat de mult poti folia protectoare pe ecranlaughing eu il am de 1 luna si a cazut foliahappy trebuie sa ii iei o husawinking eu deja l-am zgariat putinlaughing merita banii