| eueueu1 a întrebat:

{dau funda} Salut tuturor! Vreau sa imi cumpar un telefon eu am vazut cateva modele frumoase : LG GS290 -- LG T310 -- SAMSUNG S5230. EU AS VREA SA STIU CARE E BUN. Dau funda celui care imi da detalii si nu vreau site-uribig grinbig grin ...Va Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ryuk751 a răspuns:

Eu as alege samsungul s 5230 deoarece e fun din toate punctele de vedere si are si un pret foarte convenabil.se aude tare,rezistent, dar, din pacate nu poate fii instalat un numar foarte mare de aplicatii pe el din cauza sistemului de operare java si fiind ca nu are senzor.bafta.