| Mickey2000 a întrebat:

vreau sa imi spuna Cineva care stie cum pot salva conversațiile de pe watsapp? Cum sta treaba cu asta, sa fac backup si sa salvez in iCloud si sa dau resetare la telefon si vreau sa le am iar toate conversațiile!

Răspuns Câştigător
| PandaKK a răspuns:

Daca ai iPhone, toate mesajele si pozele care sunt in backup la whatsapp iti vor ramane chiar daca dai reset la telefon. Din cate stiu, dupa ce dai reset o sa ti se starga doar setarile (adrese wifi si parolele de la ele, codul de blocare, tastatura etc.) dar aplicatiile, contactele, mesajele le ai in backup si nu o sa pateasca nimic.