| Alexandru_Yo_1995 a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu cum sa updatez un iphone 3g 8 gb la ios 4, 3

1 răspuns:
| byCV9 a răspuns:

Pai daca iTunes-ul nu iti gaseste update la 4.3, inseamna cu nu merge! Dar daca iti gaseste, dai pur-si-simplu click pe "UPDATE to last version", dar de obicei daca iTunes-ul gaseste un update pentru telefonul tau, te anunta automat cand conectezi telefonul la PC si iti cere sa "Instalezi UPDATE-ul / sa il download-ezi / sa anulezi! Aici tu o sa apesi pe "download and instal" (Instaleaza UPDATE-ul)! Sper ca te-am ajutat! Funda!