| Dyalema a întrebat:

Mi-am criptat cardul SD de pe telefon Samsung j5 si acum nu reusesc sa vad nimic de pe card.L-am bagat in alte dispozitive si imi apare ca este ok dar nu imi deschide fisierele din el.Pe telefon la spatiul de stocare imi apare: Cartela SD: Pregatit, in loc sa imi apara memoria cardului, etc...ce pot sa fac? NU l-am resetat la setarile din fabrica.

6 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Cand se conecteaza selecteaza stocare in masa pe ecranul telefonuui.

| Dyalema explică (pentru Betty12345678):

Cand se conecteaza... unde?

| Dyalema explică (pentru Betty12345678):

Unde sa se conecteze?

| Betty12345678 a răspuns (pentru Dyalema):

Pc

| Dyalema explică (pentru Betty12345678):

Nu merge...

| Dyalema explică:

Am reusit! S-a descarcat complet telefonul, l-am pus la incarcat si cand l-am deschis a aparut pe ecran "decriptare cartela SD?" am selectat decriptare si s-a rezolvat problema!