| maximusrodica a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum pot sa imi salvez in telefon postari video de pe facebook.Mai am o intrebare, de ce imi dispare si apare frecvent semnalul wifi de pe telefonul Samsung s4 iar pe un alt telefon nu mi se intrerupe wifi deloc.Mentionez ca am descarcat firmware.ul pt actualizare dar nu l.am instalat.Va multumesc.

1 răspuns:
| Ana_Călin_1990 a răspuns:

Poti sa faci print screen, cu buton de blocare + butonul ''acasa'', le apesi smultan