| BostanDaniel1974 a întrebat:

Buna seara, am un telefon J1. De vreo 2 zile cand imi apar cand imi dispar liniutele de la semnalul wifi, ce poate sa fie? I-am facut si reset din fabrica si tot asa apare si dispare

5 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Contact imperfect la antena wifi
aplificatorul wifi defect
etc.
du-te cu el la service/garantie

| alexboss2020 a răspuns:

Du-te cu el la service!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare a fi de la WiFi. Asa am patit eu dar ca am avut J5. In magazin mergea perfect :/

| BostanDaniel1974 explică:

Adica semnalul wifi sta 2-3 sec apoi dispare 2 sec adica licareste

| Ivanche a răspuns:

Dul la un magazin de Orange sa vada ei problema asa am patit si eu si s-a rezolvat!