| maximusrodica a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum pot sa imi salvez in telefon postari video de pe facebook.Mai am o intrebare, de ce imi dispare si apare frecvent semnalul wifi de pe telefonul Samsung s4 iar pe un alt telefon nu mi se intrerupe wifi deloc.Va multumesc.

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Intra pe www.uptodown.com si cauta aplicatia Android tubemate, aceasta aplicatie i-ti permite sa descarci video si mp3 de pe Facebook, Instagram si nu numai.