| deiiu99 a întrebat:

Bunahappy
Voi ce ati alege intre :Samsung GALAXY Mini 2 sau Samsung Galaxy Young?
Care credeti ca este mai bun?
Funda!winking

8 răspunsuri:
| Anonimus12468 a răspuns:

Asta depinde de ce iti trebuie. Diferenta dintre ele 2 este ca unul e mai mare ca celalat. In locul tau as alege Young-ul pentru ca mi se pare ca are o forma mai faina si... mie imi place mult mai mult Young. Asta e decizia ta, nu pot sa ma bag
Eu am galaxy mini 1 si ii ok pentru ca are ecran mare si poti vedea filme, dar Galaxy mini 2 ii mai micut si de aceea ti-am propus Young-ul.
Sper ca te-am ajutat :*
Funda?

| crissu114 a răspuns:

Galaxy Mini 2 este mai bun asta este parerea mea
happy

| TizZu15 a răspuns:

Eu am un Galaxy Young Duos si ti-l recomand cu placere, sunt multumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 happy

| Andrei1099 a răspuns:

Dpdv tehnic Galaxy Young castiga detasat fata de mini2

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Daca te referi la Galaxy Young S6310 (Cel lansat anul acesta), atunci eu consider ca acesta este telefonul potrivit pentru tine!

Este cu un an mai nou decat Mini2 - deci ar trebui sa fie mai bun :

Avantaje Mini2 :
Grosime (11.6mm vs 12.6mm)

Avantaje Galaxy Young:
RAM (768MB vs 512MB)
OS (Android v4. 1JellyBean vs Android v2. 3Gingerbread)
CPU (1Ghz Cortex-A5 vs 800Mhz Cortex-A5)

Deci...Este categoric mai bun Young!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!