| MirelaDenisa a întrebat:

Vreau ajutor urgent, nu stiu ce sa ma fac, am intrat in panica plang de cateva zile in truna. Am si eu un telefon Alcatel OneTouch 5035X si nu stiu ce are mi se inchide asa fara motiv si cand vreau sa fac poze nu mi se mai incarca nu merge si nici cand intru in galerii nu merge nu stiu ce are cine ma poate ajuta urgent, nu stiu ce sa fac!?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Panica mare! Te duci cu el service!

| Stancu_Gabriel_1985 a răspuns:

Http://hard-resets.com/alcatel-one-touch-xpop-hard-reset/

se sterg inm acelasi timp si toate informatiile de pe telefon. have fun!

| Miaana a răspuns:

Salut..am avut si eu Alcatel one touch pop c 3...Si mie imi mergea foarte greu se închidea singur se descarcă peste noapte nu ma lasa sa stau pe fb si ma tot scotea din jocuri..eu am garantie la el...l.am tot dus la Orange da imi ziceau sa il resetez sau il resetau ei. odată l.au trimis la Bucuresti... dupa o sapt mi l.au adus, dar a mers doar prima zi. Dupa a mers exact ca si inainte..nu ai ce sa ii faci sad eu mi.am cumparat alt telefon