| GeorgianaNA99 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Iphone 4S. As vrea sa stiu cum se face plata pentru aplicatii si cat costa CamWow sau Retrica. Care sunt cele mai bune jocuri pentru el? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Tu vrei să cumperi jocuri? Te apreciez că ești corect(ă) (sau ai bani). Jocurile nu sunt foarte scumpe, să zicem că pot ajunge la 20 de lei cele mari.
Iată cele mai populare/bune jocuri:
Pou - imposibil să nu-l ai
NFS Most Wanted - e tare (îl cumperi sau îl cauți gratis)
Subway Surfers - e... interactiv...
Temple Run 2
Fruit Ninja

Oricum te uiți pe AppStore și îți alegi tu aplicațiile.

Atenție: Față de Android Market, pe App Store ai aplicații gratuite limitate. Pe Google Play aplicațiile gratis rămân gratis, dar pe AppStore te va lăsa să downloadezi gratis un număr limitat de aplicații, apoi va trebui să le plătești.

3 răspunsuri:
| BlackBoyHD a răspuns:

Pai depinde genul uite aici cateva jocuri faine: temple run 1, 2; candy crush saga; subway surfers.

P.S. Iti recomand un telefon cu android
sunt mult mai multe jocuri si aplicatii
Eu am un Samsung Galaxy S si l-am luat SH de pe net cu 420 lei si arata bine! BAFTA

| TheGrooveStreet a răspuns:

Acele programe jalnice sunt Freehappy. Plata se face prin card.

| Axel93 a răspuns:

Cauta pe google si vei gasi tot ce vrei big grin