| Rox1997 a întrebat:

Vreau să îmi cumpar un telefon dar nu mă pot decide între Samsung Galaxy A5 2016 şi Samsung Galaxy J5 sau J7 2016. ajutaţi-mă vă rog aştept părerile voastre.

Răspuns Câştigător
| XD_Danny_2000_CaPk a răspuns:

Îți recomand sa iti cumperi modelul J7 celor de la Samsung, are un design frumos si calitatile procesorului cât si androidului depășește cele a unui Samsung A5!
J7 vine inclus cu baterie externa(depinde de magazinul in care i-l iei)
Funda?

8 răspunsuri:
| AleAlex18 a răspuns:

Eu am A5 si este foarte bun. Il recomand!

| sadnhappy a răspuns:

Salut! Eu as merge pe A5 2016 deoarece este mult mai performant si mai frumos. Daca tu vrei performante mari iti recomand A5 2016! FUNDA?

| SweetTFresh a răspuns:

Buna! Personal am A3 (2016) si imi merge excelent! Recomand A5. Pe langa faptul ca este foarte bun si calitativ, arata si cel mai bine. Ramane sa alegi ce te face mai fericita! Sper ca te-am ajutat. Multa bafta!

| Kiki20098 a răspuns:

Samsung Galaxy A5

| Betty12345678 a răspuns:

Buna.Nu am detinut niciunul din cele doua tipuri de mobile, dar din opinile celor din jur, am ajuns sa constat ca cele din categoriile j5 sau j7 sunt mai de calitate. Eventual poti cauta reviews pentru fiecare dintre acestea pe Youtube.

Răspuns utilizator avertizat
| Rox1997 explică:

Aştept mai multe păreri şi fupă dau funda

| Rox1997 explică (pentru Rox1997):

După*