| BogdanAndrei42 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung Galaxy J7 (2016) Ce parere aveti despre acest telefon este bun? Daca da sau nu, DE CE?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am testat telefonul in magazin si am intrat pe camera si imi facea ochii imensi, dadea un efect foarte ciudat fetei.

| LTAA a răspuns:

Eu am j5 2016, care e doar putin mai mic si mai slab, il recomand. E o optiune foarte buna daca vrei orice altceva in afara de chinezarii.

Daca vrei neaparat ecranul mare, te sfatuiesc sa cauti A7 2015, carcasa e mai buna, fiind toata aluminiu.
Daca nu ai probleme cu un ecran mai mic, poate gasesti un A5 2016 la acelasi pret, sau mai pui niste bani si iei A3 2017 ori ceva din gama J 2017.

| CiocolataBuna a răspuns:

Este bun.ce nu imi place la el e ca de la 15% baterie daca nu il pui la incarcat in 5 min. e dead...in rest..sunt multumit de elhappy