| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si ma gandesc sa imi iau Samsung Galaxy Note 3 (http://www.emag.ro/......12TCBBBM/) Ce parere aveti? Merita cumparat?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Îl iei ca să temăriți cu el? altfel, nu pricep de ce ai ales categoria asta pentru o întrebare din alt domeniu...
În altă ordine de idei, mi se pare și puțin cam prea mare, dar și puțin cam scump. Prost, nu e - dar ești sigură că ai nevoie de tot ceea ce oferă?!?

| hp8510p a răspuns:

Ala este un Note 3 Neo.Cam scump...mai bun cred ca ar fi un S4 sau mai strange bani si ia un Note 3 normal