| anonim_4396 a întrebat:

BUNA, vreau sa imi iau un telefon cu ecranul rezistent la socuri, sa nu se crape sticla din ecran, care ar fi mai bun un telefon cu Cornning gorilla glass 3 sau dragon trail? ma poate ajuta cineva,

3 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1uKwyie este singurul telefon de la Samsung cu Gorilla Glass

| cristimihailov a răspuns:

Blackberry Passport - umbla vorba-n targ ca ar fi rezistent tare.

http://www.unlockpwd.com/......t-extreme/

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Eu am un Xperia Z si sunt foarte multumit de el + ca e rezistent si la apa si praf. De cazut a pazut in toate pozitile posibile si inposibile