| ScootyPeter a întrebat:

Am la telefon, ecran Gorilla Glass. Vreau sa agat un breloc din metal de telefon.Doar semnul de la breloc e din metal.Cand il bag in buzunar si alerg cu telefonul in buzunar,daca se izbeste brelocul de ecranul telefonului,ecranul pateste ceva? REPET, am ecran GORILLA GLASS si semnul de la breloc e din METAL.Telefonul este Samsung Galaxy S3 Mini.Dau funda.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Creata3458 a răspuns:

Atunci cand bagi telefonul in buzunar, poti tine brelocul afara, arata si mai frumos. Nu poti risca ca ecranul tau sa se zgarie...nu se stie niciodata chiar daca ai un ecran asa de bun.Eu am auzit ca rezista ecranul, ca nu se zgarie dar ai grija nu se stie niciodata. Bafta!

| ScootyPeter explică (pentru Creata3458):

Multumesc frumos!

1 răspuns: