| sparky34 a întrebat:

Daca la specificatiile unui telefon scrie ca vine cu Protectie ecran Corning Gorilla Glass 3 mai trebuie sa ii pun eu folie de sticla peste? Astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Frate, daca avea protectie nu trebuia sa-i mai iei folie de protectie!
Asa sunt toate, e sticla, ce asteptari ai de la sticla?
Chiar si Gorilla Glass 5 se sparge!

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu stiu daca exista folie de sticla sunt foliii de plastic care se pun peste sa nu se zgarie.Dar daca aia zic vine cu pritectie pai vezi si tu, ca protectia asta ar trebuie sa se vada, este un plastic amarit pana la urma nu-i altceva.Deci se vede, desi nu vad sa ii puna aia din fabrica plasticu din asta ce spui doar sa il aibe aalturi in cutie sau sa til dea aia stiu si eu, ca asa mai fac unia dau cate ceva sa atraga lumea.De ex uite tu acum esti interesat de asta ca vezi tu ar avea proitectie.Adica pentru o amarata de folie gata oamenii imediat is receptivi.

| Clorox a răspuns:

Da, trebuie sa-i pui!

| sparky34 explică (pentru Clorox):

Atunci de ce mai scrie ca are protectie ecran?

| Clorox a răspuns (pentru sparky34):

Frate, daca avea protectie nu trebuia sa-i mai iei folie de protectie!
Asa sunt toate, e sticla, ce asteptari ai de la sticla?
Chiar si Gorilla Glass 5 se sparge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are folie de sticla.E doar o alta tehnologie.

| Rommeo a răspuns:

Chestia cu Gorilla Glass sau orice altceva sunt doar strategii de marketing, asa ca pune folie si nu te baza pe numele lor pompoase care le dau.

| sparky34 explică:

De exemplu la Samsung A5 sau Huawei P8

| ValentinValyy a răspuns:

Ar cam trebui