| anonim_4396 a întrebat:

Bună, vreau să-mi cumpăr un iPhone replica, îmi puteți spune niște site-uri românești de pe care pot comanda? Mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Fii fata desteapta si ia un Xiaomi, pune-i un skin cu icoane iOS-like, un cover cu marul pe spate, si gata!

| Țoglă a răspuns:

Sau poți lua un Samsung că și așa îs mai ieftin și e o marcă care se bate cu Apple.

| MarriaGIoana a răspuns:

Poți sa strângi niște bani și sa îți iei un 6 s sau 7. Nu e nici o șansa sa îți funcționeze după câteva săptămâni, și am auzit ca nici nu poți sa descarci chestii de pe appstore (am 8 plus)

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Nu e o idee buna.Replica nu va rezista mult(cel mai probabil).Mai bine ia un alt telefon dar original, sau daca vrei iPhone, strange bani.