| ShacPaul a întrebat:

Buna vreau sa stiu daca exista vreo aplicatie sau modalitate prin care sa suni gratuit numere prin wi-fi! Daca synt datimi nume sau linkuri. Ce aplicatie sau modalitate merge dau funda cekui pe care a sugerato!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Viber

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Viber,Sau aplicatia de la facebook, Meesanger (adica daca ai nr de la fb, descarci aplicatia si poti sa vorbestii gratis ). Succes.(Sau Skype).

| ChrissAndrea013 a răspuns:

Viber, vorbesc cu mama nu mai pe el. Si te si poti vedea pe el daca ai camera pe fata

| Laca_Gabi_2000 a răspuns:

Skype poti da suni, sa te vezi cu cel pe care l-ai apelat, sa scrii si mesaje si chiar poti sa dai share scren. Sper sa-ti placa, dar daca baji undeva niste nr de telf. Te costa