| yustina123 a întrebat:

Vreau si eu niste pareri despre telefonul NOKIA 5800.Este bun?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

In general e bun, rezistent, fiabil, autonomie mare dar touch-ul e cam naspa, nu e destul de sensibil

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de SLAB - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/nokia_5800_xpressmusic-2537.php

Nu ţi-l recomand deoarece sunt telefoane mult mai noi şi mai performante...

Toate cele bune.

| nyteshade1797 a răspuns:

La banii pe care ii dai pe acest 5800, iti iei un telefon cu android. Ia-ti unul cu android si n-o sa regreti!