| Batrinu_Razvan_1988 a întrebat:

Am incercat sa incarc online numarul de telefon, dar am primit mesaj ca nu poate fi reincarcat momentan. Are legatura cu faptul ca am zis ca sora mea a pierdut cartela cu acest numar? De la Orange mi s-a zis ca pe 24 numarul ar urma sa fie dezactivat. Bine, in raspuns au zis si ceva de genul ca s-au acordat 90 de zile de gratie, dar nu stiu daca de cand am pus intreabrea sau din februarie cand ii expirase optiunea. Va mai putea recupera numarul dupa data de 27.04. 2018, cand vine in tara? Momentan este plecata in Lisabona, dar vine putin in Romania, si ar fi vrut sa incarce cu 10 euro pentru a pastra numarul activ, dar site-ul Orange spune ca nu se poate incarca numarul.

1 răspuns:
| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Te duci frumos la Orange ii spui vrei sa faci alta cartela cu acelasi nr de telefon il incarci si gata