| Panteraa a întrebat:

Daca sunt in alta tara si activez roaming-ul pot incarca cartela cu credit din Romania? O sa mi se termine optiunea cand o sa sa fiu plecata din tara si as vrea sa stiu daca se poate incarca telefonul din Romania ca sa mi se reactiveze optiunea. Sunt la Orange.

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Se poate. Ai doua modalitati: Iti cumperi credit (pastrezi codul) si il activezi atunci, sau rogi pe cineva din tara sa-ti incarce creditul atunci.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti face reincarcare online de pe site fara nicio problema

| alexs99 a răspuns:

Da, poti reincarca cartela din Romania chiar daca ai activat roaming-ul.
O zi buna.

| MskDesign a răspuns:

Online este cea mai buna metoda.

| danutzu96 a răspuns:

Se poate face reincarcare electronica din tara. Cel care iti incarca ii trebuie doar numarul.