| Adolf8 a întrebat:

Bună ziua! Am întâmpinat probleme cu WhatsApp! Am suspendat numărul de telefon. Insă aș dori să aflu pe cât timp. Când am intrat pe aplicație a întrat ceva și eu am apăsat din greșeală și acum am rămas cu contul suspendat. Cineva a pățit la fel? Îmi întra " Este suspendat pe WhatsApp, pentru asistență, contactați serviciul clienți. Cum aș putea să îmi recuperez contul suspendat?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Contactand serviciul clienti.

https://www.whatsapp.com/contact/?subject=messenger&lang=ro

3 răspunsuri:
| Adolf8 explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc frumos! Tocmai scriu nr de tel și email. Si îmi cere să scriu un mesa, ce ar fi cel mai concret sa le scriu? Este nevoie să le scriu in limba engleză sau este ok lima română?

| Wr3nch a răspuns (pentru Adolf8):

Poti incerca in romana. Explici ca ai dat play fara sa stii ce e in mesaj si poate il debolcheaza.

| Adolf8 explică (pentru Wr3nch):

Am reușit. Mulțumesc frumos! Deja pot folosi aplicația!