| Iliegabriela1 a întrebat:

Bună ziua! Am întâmpinat o problemă cu whatsapp-ul... O persoana m-a sunat, prima dată a apelat apoi i-a dat ocupat după iar apela.Eu nu vorbeam cu nimeni intrasem pe un joc din greșeală care uneori imi blochează ecranu. Poate fi o defecțiune din aplicație?

1 răspuns:
| AdioTPU a răspuns:

Defectiune nu, poate ca aplicatia aceea consuma prea multe resurse de memorie iar atunci cand Wassapul a interferat cu ea, a aparut eroarea respectiva, a dat ocupat apelului.