| w3iR a întrebat:

Salut am intrat pe o aplicatie de pe facebook si nu mai imi merge contul...imi spune ca este suspendat si nu stiu ce pot face pentru ca imi cere intrebarea acea. mai exista o sansa sa imi recuperez contul?

Răspuns Câştigător
| adrian50 a răspuns:

Daca la,, Cauta prieteni'' ai ales foarte repede, adica multi prieteni la intamplare ai incurcat-o si de aia nu mai poti intra, asteapta o zi sau 2 zile, sau poti intra in contul tau, sau schimba parola, nu se stie, nu selecta atat de repede cereri de prietenie la toti rapid.

1 răspuns:
| w3iR explică:

Pai am intrat la aplicatia cu "2 prieteni" straight face asa se si numeste