| fasfasfasafas a întrebat:

Am si eu o problema..sta in felul urmator: Eu am un galaxy s i-9000 pe care l-am cumparat cand a aparut si am dat cam 2.300 lei. Fiind cumparat tocmai cand a aparut aveam un android foarte prost si am incercat sa imi iau un android de 4.0 de pe nu stiu ce site iar acum telefonul se restarteaza intruna! nu mai porneste deloc chiar nu stiu ce sa fac....please reply daca aveti vr-o solutie -P.S daca il pot duce la un sediu in care sa dau bani ca sa mi-l faca l-as duce cu ce-a mai mare placere!

2 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Iai pisat softul de tot, nu stiu daca se mai poate recupera, si la galaxy s nu se poate baga android 4.0 ci doar 2.3, treuie sa te documentezi nu faci dupa cum te prinde capu, du-l da u prea sunt sanse sa ti-l faca.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Fii atent!
1.Ii scoti carcasa si bateria
2.Le pui la loc
3.Tii apasat in acelasi timp pe butoanele POWER+VOLUM (jos adica de unde dai mai incet volumul nu de unde dai mai tare)+BUTONUL HOME (adica butonul din josul ecranului si o sa iti apara o imagine cu android pe skateboard!
4.Astepti vreo 10 secunde
5.Din tastele de volum dai mai in jos unde scrie,, FACTORY RESET'' si apesi pe butonul POWER!
5. Telefonul a fost resetat, acum o sa iti apara cum iti aparea prima data cand ai deschis telefonul!