| CherryOnTop a întrebat:

Am un telefon Cubot s208 si castile lui sunt tot de la aceeasi firma (CUBOT). Castile mi-au mers ca pe roate pana cand azi cand am pus castile inauntru nu recunostea castile si cand puneam muzica se auzea si din speaker si din casti. Ce as putea face sa nu se mai auda pe speaker?

2 răspunsuri:
| ClaudiuAlin4 a răspuns:

Buna. Primul meu sfat ar fi sa te asiguri ca ai introdus caștile bine, dar daca tot nu merge intra in setari.Mult succes!

| CherryOnTop explică (pentru ClaudiuAlin4):

Pai problema este ca nu stiu ce sa fac la setari ca nu gasesc nimic laughing. si de am bagat bine castile.