| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Bună ziua. Am un telefon Huawei MLA-L01 si am o problema cu el. Cand incerc sa sun pe cineva, imi spune ca redirectionarea apelului conditionata este activata. Am incercat sa dezactivez aceasta redirectionare, dar am observat ca este deja dezactivata si imi spune ca am o eroare de retea sau de card sim. Mentionez ca mesaje pot trimite si pot primi, datele merg, dar nu pot suna si nu pot fi sunata.
Are cineva idee ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| DaniGl a răspuns:

Incearca sa dai o resetare din fabrica și asa telefonul va reveni la setările inițiale.