| 8867 a întrebat:

Bună ziua! De câteva zile bune am observat că semnalul nu prea funcționează și nu sunt singura, toți membrii familiei. (menționez ca toți avem cartelă Orange) Nu știu ce să fac este foarte iritant. Youtube-ul merge, Whattsap la fel deci nu stiu daca e ceva cu internetul, am verificat ruterul. Telefonul este 5G deci ar trebui sa mearga bine, totuși am 0 linii de semnal, rareori se ridica la una. Știți cumva care este problema?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce semnal nu merge, semnaul wifi sau cartela sim?

Bula
| Bula a răspuns:

Opreste conectarea la router si conecteaza-te din nou.
Daca si asa ai semnal slab, atunci conecteaza-te cu 4G.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ne-ai buimacit de cap. Ce semnal nu-ti merge? Ala de telefonie sau cel de WifI?

| darrio2007 a răspuns:

Ia legatura cu cei de la Orange.

| 8867 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Wifi

| 8867 explică (pentru Salontanul):

Cel wifi