| beinlovewithtattoo a întrebat:

mi-am resetat telefonul si nu imi mai merge contul pe google play. Cand incerc sa ma conectez imi apare " Nu s-a putut conecta
A aparut o problema de comunicare cu serverele google.
Incercati din nou mai tarziu"
Asta imi tot apare de 2 zile.
Help me!
Funda.

5 răspunsuri:
| Sufletzelll a răspuns:

Cauta pe net google store (pentru versiunea ta de android) incearca asta http://mars.androidapksfree.com/......id-2.3.apk

| beinlovewithtattoo explică (pentru Sufletzelll):

Tot aceias problema, ar putea fi de la ei?

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Verifica daca netul iti merge bine, intra pe alta retea WIFI.Ma gandesc ca ar putea fi de la Wifi. Daca nu merge nici asa incearca sa schimbi parola... Daca nici asa nu merge, fai alt cont...

| beinlovewithtattoo explică (pentru Qweerrrtttyyy):

Am incercat cu alt Wifi - nu merge. Mi-am facut alt cont si tot degeaba.
Nu imi spune ca ii gresit contul pur si simplu imi apare " A aparut o problema de comunicare cu serverele google.

Incercati din nou mai tarziu"

| thopstv a răspuns:

Welcome to CinematicVerse, the latest and most exciting website to fulfill all your entertainment cravings! We're here to revolutionize the way you experience dramas, films, and entertainment content. Get ready to immerse yourself in a world of captivating narratives, thrilling plots, and unforgettable performances, all from the comfort of your own screen.click for Thops TV APK site